header-contact
Fenna Abbink-1

Abbink, Fenna (AKF). Docent

Bijl de_Els

Bijl de, Els (BLS). Docent

Blankenstein_Dingena

Blankenstein, Dingena (BND). Docent

Bos van den_Mariska

Bos van den, Mariska (BSM). Adviseur

Bouman_Rob

Bouman, Rob (BNR). Docent

Broekhuizen_Julia

Broekhuizen, Julia (BNU). Docent

Maartje Buijs, conrector onderwijs

Buijs, Maartje (BSF). Conrector leerlingbegeleiding

Laurence Cijnssen, docente Frans

Cijnssen, Laurence (CNL). Docent Frans

Corbeel_Hans

Corbeel, Hans (CLH). Docent

Derksen_Cathrien

Derksen, Cathrien (DNT). Technisch Onderwijsassistent

Diest van_Tosca

Diest van, Tosca (DTT). Docent

Jillian van Dingstee, docent Engels

Dingstee van, Jillian (DEJ). docent Engels

person-1

Ensink, Mieke (EKE). Docent

Essahsah_Ahlaam

Essahsah, Ahlaam (EHA). Administratief medewerkster

Andrea van Ewijk, docente Duits

Ewijk van, Andrea (EKA). Docent

Frentz_Lisette

Frentz, Lisette (FZL). Docent

person-1

Frentz, Mieke (FZA). Docent

Geuijen_Rob-1

Geuijen, Rob (GNO). Docent

Haan de_Yolinde

Haan de, Yolinde (HNO). Docent

person-1

Heevel, Ton (HLT). Docent

111504 Emiel Helmink-1

Helmink, Emiel (HKE). Docent

person-1

Helvoort van, Ton (HTT). Docent

Martijn Hendriks

Hendriks, Martijn (HSA). Conciërge

Caroline Hebermann, conrector leerlingbegeleiding

Herbermann, Carolien (HNC). Conrector onderwijs

Hermens_Pieter

Hermens, Pieter (HSP). Docent

Heurter_Esther

Heurter, Esther (HRE). Docent

111515 George Heusschen-1

Heusschen, George (HNG). Docent

Hubertus_Hans-1

Hubertus, Hans (HSH). Docent

Huit van_Sander

Huit van, Sander (HTS). Docent

Marlise Hulsebosch

Hulsebosch, Marlise (HHM). Docent

person-1

Jager, Niek (JRN). Docent

Else Joosten

Joosten, Else (JNS). Docent

Joosten, Lisette

Joosten, Lisette (JNX). Technisch Onderwijsassistent

110478 Marcel Kaekebeke

Kaekebeke, Marcel (KEM). Learning Resource Centre Coordinator/Librarian

person-1

Karagiannakis, Vangelis (KSV). Docent Rivers International School Arnhem

Astrid Karnebeek

Karnebeek, Astrid (KKA). Docent

Katzer_Jochen

Katzer, Jochen (KRO). Hoofd Rivers International School Arnhem

Keuben_Hermie

Keuben, Hermie (KNE). Receptioniste

keulen-van-marle-1

Keulen van, Marle (KUM). Docent

Kroft van de_Felipe

Kroft van der, Felipe (KTF). Docent

Lin_Shichun

Lin, Shichun (LNS). Docent

person-1

Linders, Ilona (LSO). Orthopedagoog

Lukman_Mahmud

Lukman, Mahmud (LNM). Technisch Onderwijsassistent

Luschen_Eefje

Lüschen, Eefje (LNE). Docent

person-1

Menger, Jan (MRN). Mediathecaris

Merkerk van_Evelien

Merkerk van, Evelien (MKV). Docent

person-1

Middelhoven, Gert (MNG). Docent

111507 Daan Middendorp-1

Middendorp, Daan (MPD). Docent Biologie en NLT

foto Patty Tham

Ng-a-Tham, Patty (NMP). Docent

Nijboer_Rens

Nijboer, Rens (NRR). Docent

Maaike_van_Noije

Noije van, Maaike (NEM). Directiesecretariaat

Noorani_Arzan

Noorani, Arzan (NIA). Administratief medewerkster

Jaqueline van Nugteren

Nugteren van, Jacqueline (NNJ). Roostermaker

Nuijen_Bas

Nuijen, Bas (NNA). Docent

Oosterhoff_Micha

Oosterhoff, Micha (OFM). MYP Coordinator, Teacher Geography

Claudia Otten

Otten, Claudia (ONC). Docent

111512 Bas Peperkamp

Peperkamp, Bas (PPB). Docent

Peters van Neijenhof_Menno

Peters van Neijenhof, Menno (PFM). Docent

Peters_Marja

Peters, Marja (PSA). Docent

person-1

Phielix, Yvonne (LTY). Administratief medewerkster

Rhoon van_Amko

Rhoon van, Amko (RNA). Docent

Romer_Yuri

Römer, Yuri (RRY). Veiligheidscoördinator

Schamp_Neeltje

Schamp, Neeltje (SPN). Docent

Schouten_Anouk

Schouten, Anouk (SNA). Docent

Schut_Sjoerd

Schut, Sjoerd (STS). Docent

Ilse Schuurmans

Schuurmans, Ilse (SSJ). Docent

Siekkötter_Mascha-1

Siekkötter, Mascha (SRH). Docent

Simpelaar_Annelies

Simpelaar, Annelies (SRA). Administratief medewerkster

Slothouwer_Kevin

Slothouwer, Kevin (SRK). Docent

person-1

Somsen, Frederik (SNF). Technisch Onderwijsassistent

Sprokkereef_Annemarie

Sprokkereef, Annemarie (SFA). Docent

person-1

Trouerbach, Chris (THC). Docent

Uijen_Freek

Uijen, Freek (UNF). Docent

Valken_Annette

Valken,Annette (VNA). Docent

Verbeek_Willem

Verbeek, Willem (VKW). Docent

Monique Vergoossen

Vergoossen, Monique (VNM). DP Coordinator, Teacher English A

Rutger Verhagen

Verhagen, Rutger (VNR). Docent

Versteegt_Ben

Versteegt, Ben (VTB). Docent

Vinne van der_ Maureen-1

Vinne van der, Maureen (VEM). Conciërge

Wechem van_Bas

Wechem van, Bas (WMB). Docent

Nettie de wijs

Wijs de, Nettie (WSN). Conciërge

Peter de Wijs

Wijs de, Peter (WSP). Conciërge

Petra Willems

Willems, Petra (WSA). Docent

Wit de_Jan-Maarten

Wit de, Jan-Maarten (WTJ). Waarnemend Rector

Samaël de Wit

Wit de, Samuël (WTS). Roostermaker

Wittens_Hubert

Wittens, Hubert (WST). Docent

Ypma_Anoek

Ypma, Anoek (YAA). Docent

Lorentz Lyceum Arnhem

 Groningensingel 1245
6835 HZ  Arnhem

 026 320 28 50
 info@lorentzlyceum.nl

 YouTube kanaal Lorentz
 facebook/lorentzlyceum

Inloggen medewerkers

Login met je emailadres en wachtwoord.

wachtwoord vergeten?
vraag account aan

Vraag account aan

Wachtwoord vergeten?

Vul hieronder jouw e-mailadres in om een tijdelijk wachtwoord aan te vragen.